Oh, and I recently decided to try making pixel art.
Nice cosplay, btw @AksoloTil
:D

Быстро летит время, однако :_]
[Sprite? Idk]
Okay, time for my main character. the Сreator/Yuni. Creates whatever she wants, if inspiration appears, eh. ¯\_(ツ)_/¯
[Collab]
"Huh? Is this a gnome?"
Collab with my niece. This is so cute, I couldn't help but post it. :)
[Fan art!]
Silly Gildedguy.
Многоуважаемый Бася и попытка что-то нарисовать в фотошопе.
10 comments