0 comments

Loading...

Next up

Rus: я уже начала что то рисовать :0

Bri: I've already started drawing something :0

Хехе тигровая акула

hehe tiger shark

Оу что это?.. это же я

Oh, what is this?.. it's me

214 hours on garden warfare 2 is insane

Rus: Хэй ребята у меня есть группа кто хочет туда не стесняйтесь я всем разрешаю...)

Bri: Hey guys, I have a group that wants to, don’t be shy, I allow everyone...)

Oh..bassie.../Twins at the carousel

Знаю я если что это мои персонажи

I know if these are my characters

Мой скин в РБ для фан Арта

My skin in RB for fan art

I give you... Yarny x Dyle again...

Shelly :3

Шелли :3