1 year ago

Добрый день руссий сегмент фнафа

(Читайте артикль)


Наша команда (for frog) нуждается в помощи моделеров для локаций в игре. Если вы думаете, что можете нам помочь то пишите мне в лс в телеграмме. Нам также надо увидеть ваши работы

Ссылка на игру - Ссылка на телеграм канал игры



6 comments

Loading...

Next up

this community is genuinely braindead

гамеджолт (гаймджолт (гамджолт (гам)))

Working on fan game, finally

they're never making the origami car...

Без слов

Gameplay Teaser

Little Fnati thing i drew (sorry i cant draw at all)

Might be my dumb complain but i would suggest changing font for russian subtitles. They are also to big comparing to other subtitles size

Activity Report #2

Have finished reading Addendum. Really good story and art. Excited to see more. What od you think about it?