ENG: Hey everyone, I've released a minor simplification and bug fix for the Sonic demo. And for those of you who were experiencing broken fonts, if you play this version, could you let me know if the text has been fixed?
RUS: Всем привет, я выпустил небольшое упрощение и исправление ошибок в демо Соника. И да, те кто у кого был сломан шрифт, если вы сыграете в эту версию, можете ли вы написать исправился ли текст?











0 comments