2 comments

Loading...

Next up

Breaking news

Moonar (@moon_sprktiv ) broke his monitor yesterday

: Знакомьтесь, Ларп-Вуро

: Meet the Larp-Vuro

#Larpjolt

Yaaay i have 300 subs

Почему лемминг запостил в своем ТГК скриншоты мульта про Спрунки

Серьезно нахуя

Для чего лемминг использовал ИИ

I just got bored, and I started making AI slop doorbell guy collection

Yup, it's veeeery small collection, but soon i will add more pic here

#MascotDay

Can i draw art later? But my fav mascot is frog ()

I have almost 300 subs

That's awesome

What happened to my toy

Also, #DeltaruneTomorrow