
139
10 months ago
Hooray, I'm happy!!!!!
Next up
ХАхахахахахахахахах этого долбоёба клаустрофобия, Поплачь об этом
разработка новой игры началась!
Development of the new game has begun!
.
название для новой игры!
A name for the new game!
i tried to do something
Is itch . io actually working for you guys?
For some reason, it’s not working for me; even another phone with a different account doesn’t work.
Cool, original comics again.
i know its november but
e.
Итак, вот анонс новой игры: SUPER GARLIC THE HEDGEHOG! игра будет типа пародии на соника, Но главным злодеем будет ёж, забавно?естественно!












2 comments