Loading...
139
10 months ago

Hooray, I'm happy!!!!!




2 comments

Loading...

Next up

I don't believe it.

ХАхахахахахахахахах этого долбоёба клаустрофобия, Поплачь об этом

разработка новой игры началась!

Development of the new game has begun!

название для новой игры!

A name for the new game!

i tried to do something

Is itch . io actually working for you guys?

For some reason, it’s not working for me; even another phone with a different account doesn’t work.

Cool, original comics again.

i know its november but

e.

Итак, вот анонс новой игры: SUPER GARLIC THE HEDGEHOG! игра будет типа пародии на соника, Но главным злодеем будет ёж, забавно?естественно!