6 years ago
https://gamejolt.com/p/ya-ne-umer-ya-zhivoy-i-ya-rabotayu-nad-igr-xqmhkxe4 ссылка на процесс (link to the process.)
Next up
Вот три из пяти персонажей. Дальше спойлерить не буду. Here are three of the five characters.
Как вам новая графика вместо 2D? How do you like new graphics instead of 2D?
Как вам новая графика вместо 2D? How do you like new graphics instead of 2D?
Я не умер, я живой, и я работаю над игрой. В срок могу не уложиться (и кто меня за язык тянул пообещать), но игру я создам. А сейчас ремодель горохострела.
Heya there! I really wanted to show you all a little gameplay preview of the first boss fight i'm currently working on i hope you like it ^^
Have a good Boi
I was bored, so... ManutKat.
Family band complete!
Why walk when you can jump?










0 comments