
43
Next up
Официально: я больше не фрики.
Что-то фрики ах было хайповее, чем музыка
Happy #WIPWednesday! Are you working on a game? Making some art? Practicing a song? Something else? Tell us in the comments!
Кто не понял, мой предыдущий пост относится к этим двум. Я не зетник, лол
This track plays on the haunted ship… 🎶🚢 The atmosphere is super mysterious and chilling! 👻💀 Can you feel the eerie vibes?
#indiegames #gamedev #soundtrack #hauntedship #mystery #gameaudio #tankito
👅
I apologise to the whole community of OneShot
Reaper














0 comments