6 years ago

Класс :)

Super :)




0 comments

Loading...

Next up

Ни черта себе сколько у меня конфет :) На Всех хватит :)

Oh my god, how many i have candy's :) For all be enough :)

Вау :)

Wow :)

Ого сколько у меня конфет)

Что за беспредел?

Какая война?

Ладно, хочешь войну? Ты её и получишь!

Делаю новую игру)

Что за неадекват?

Protege el conocimiento, salva la historia. Guardian of Lore es un platformer 2D en el que debes luchar para mantener viva la memoria de la mitología latinoamericana. El juego llegará a Steam el 18 de mayo: https://steam.pm/app/1211740 #ScreenshotSaturday

Why walk when you can jump?

Call it 'wrong turn'!🚫 The feeling of running into a house with only one exit🚪, and being doomed to die. #pixelart #pixelartist #pixelartwork #art #pixel #indiegame #IndieGameDev #indieartist