Loading...
50
2 years ago

Лунтик X на Sony Ericsson




0 comments

Loading...

Next up

очередной мем с дедом Григорием

another meme with Gregory

Да ну нахуй?! Я только недавно прошёл обычный Rayman Legends, а уже анонс RTX ремейка.

What the... I recently finished simple Rayman Legends and they announced RTX remake.

кфс

New version of Rayman.EXE has been released!

Вышла новая версия Rayman.EXE!

Представляю вам игру.

Presenting the game.

Фан арт Рэймана Экзе от моего подписчика из ТикТока

Rayman.exe fan art from my TikTok follower.

Танец Кузи при включении телефона

Kuzya's(Skip's) dance when turning on the phone

#GJAsks

I don't know... For some reason my favourite gaming mascot is Mario.

Смотрите, чё делаю

Look what I'm making

English localization is coming...