2 years ago

.




8 comments

Loading...

Next up

dyerzhite smeshnyavku

"Finally, after almost a year of developing, it had been worth the wait."

More Rujolt Fortress arts are here

/

"Наконец, после почти года разработки, ожидание того стоило. "

Ещё артов по руджолт Фортресс сюда

I have been too lazy to finish anything and I don’t post unfinished art. But I could if people would want me to. Also new character called Pix, she cute

Хэй, народ! Поздравлю вас с 8 марта!

Да, поздно, но за то что я сделал... точно много

sharg again ! !

Как раз на пятницу 13-ю подъехало

[Jolt's Memories / ZIPPERBOMB(Sonic Legacy) Concept]

С ДНЁМ ГОЙДЫ!!! / HAPPY GOIDA DAY!!! (/jk)

A commission for my friend

drawing dump