
3 years ago
.
Next up
. . . Что тут сказать. Невозможное возможно! Я смог пройти Spamton Neo без урона! :D
. . . What can I say. The impossible is possible! I was able to pass Spamton Neo without damage! :D
Я нашёл фотки своей старой постройки "Дора" если кто не знает это самый большой танк за всю историю человечества. :)
I found pictures of my old construction "Dora" if anyone does know this is a largest tank in the history mankind. :)
Never gonna give you up >:D
I knew I had to draw this the moment I saw on the game
Doodle
It's nothing :)
[Spoiler warning :/]
.
.
Deltarune ch5 spoiler art
Советский танк т-34 :)
Soviet T-34 tank :)










4 comments