Game
Pediophobia

3 years ago

Pediophobia DEMO 2 is out!


Немедленно сообщайте о багах в комментариях, если вы их нашли! Если вы ранее играли в старую демо версию, то советую полностью стереть прогресс.

Immediately report bugs in the comments if you find them! If you have previously played the old demo version, then I advise you to completely erase the progress.



11 comments

Loading...

Next up

NEW GAMEPLAY FOOTAGE

The only light in the midst of utter darkness...

Ticket booth gameplay

New Leo's design!

Activity Report #1

Progress

Activity Report #2

Fresh news