Rus: да, может показаться и рано, но я беру небольшой отпуск от работы. Я честно говоря, работал над этим проектом всю весну и часть февраля, и за это время работы мое ментальное здоровье довольно сильно пошатнулось. Отпуск будет длиться всего 2 недели
Eng: Yes, it may seem early, but I'm taking a short break from work. Honestly, I've been working on this project all spring and part of February, and during that time, my mental health has taken a serious hit. The break will last only 2 weeks.
Кстати да, теперь посты будут и на русском, и на английском
Btw now posts will also be in english yuppie
















0 comments