Game
5 ночей с Тимохой: Рождественские каникулы Дружка
1 year ago

Смотрите в Артикле!


и Так для Уровни Сильнохолода в игре Башни Пиццы нужно Уловки для механики это печка чтоб помогать игроку согреться это будет как в игре 5 Ночей с Томасом если это похоже ну например военный терминал, это в уровне Война, это похоже будет как моим играм 5 Ночей с Тимохой который нужно идею использовать, ну, могу не в стройке AFOM а просто игру сделать, ну, например был игра Капхед: Последний Неудачный День а теперь я вам расскажу зачем этот уровень надо добавить! Во первых, многим нравиться праздник Рождество, Во вторых, этот уровень классный, Во третьих, там нужен красивые одежды получить если Хэллоуин был, Во четвёртых, там надо P ранг получить а не S ранг (да я знаю что в 2018-2021 не было таких версиях), и, Кстати, а вы знали есть кому то Хэллоуин не нравиться и по этому там так надо обновить а не как говорят если допустим ЫЫЫЫЫЫЫ ни бютю икрядь Пящну Битссы тям изть Хеттоуен е по эдаму этя ни нлавитса тякои плястник ф улофнос мни Навии гёт бёлши шим итё это для тех кто не понял когда не грамотно это так шутку писал! Всем Удачи!

and So for the Strongcold Levels in the Pizza Tower game you need Tricks for the mechanics, this is a stove to help the player warm up, this will be like in the game 5 Nights at Thomas's, if it is similar, well, for example, a military terminal, this is in the War level, it will be similar to my games 5 Nights at Timokha's, which you need to use the idea, well, I can not in the AFOM construction site, but just make a game, well, for example, there was a game Cuphead: The Last Unlucky Day, and now I will tell you why this level needs to be added! Firstly, many people like the holiday Christmas, Secondly, this level is cool, Thirdly, you need to get beautiful clothes there if there was Halloween, Fourthly, you need to get P rank and not S rank (yes, I know that in 2018-2021 there were no such versions), and, By the way, did you know that there is someone who does not like Halloween and that is why it needs to be updated and not as they say, for example, YYYYYYYY I wun't play Pecca Teuer basauze zeve is Hettouin aht thfg wcy I da nat lake this holiday I lise Nuw Yeup more than this. this is for those who did not understand when this joke was written incorrectly! Good luck to all!



0 comments

Loading...

Next up

Пишите словом Я если вы не хотите это купить

и вот хорошо что в моём стране не продавали такое!

Write with the word I if you don’t want to buy it

and it’s good that they didn’t sell this in my country!

不想買就寫“我”

還好他們在我的國家沒有賣這個!

不想买就写“我”

还好他们在我的国家没有卖这个!

Кстати я создал третьего детектива, но это женский персонаж, её звать Джейд!

By the way, I created a third detective, but this is a female character, her name is Jade!

對了,我創造了第三個偵探,不過這是一個女性角色,她的名字叫玉!

对了,我创造了第三个侦探,不过这是一个女性角色,她的名字叫玉!

вот я вам покажу что как выглядят комнаты в ночи Золотого Флампти какие есть ещё если это уже не по 7 камеры, а где штук 11!

I'll show you what the rooms look like in night Golden Flumpty what they're like when there aren't just 7 cameras, but about 11!

they're never making the origami car...

вот я вам покажу какие комнаты в ночи Золотого Флампти, но там не все и это в начале 7 комнат в камере!

So I’ll show you what rooms are in the night of Golden Flumpty, but not everything is there and this is at the beginning of 7 rooms in the cell!

Gameplay Teaser

сегодня игра 1 неделя с Флампти исполнилось 11 лет который создал ‪@jonochrome ‬!

Today is game 1 week at Flumpty's turning 11 years old which was created by ‪@jonochrome ‬!

今天是由 ‪@jonochrome ‬ 創建的 弗拉姆皮 11 歲遊戲第 1 週!

今天是由 ‪@jonochrome ‬ 创建的 弗拉姆皮 11 岁游戏第 1 周!

Кстати я создал этого персонажа, его звать Лрап! он появиться в игре или в мультике под названием Детектив против Детектива!

By the way, I created this character, his name is Lrap! he will appear in a game or cartoon called Detective vs Detective!

Activity Report #2

@gamejolt ты совсем кукареку?!

@gamejolt are you completely crowed?!

@gamejolt ,你完全害怕了嗎? !

@gamejolt ,你完全害怕了吗?!

@gamejolt ، هل أنت خائف تمامًا؟!

@gamejolt , hast du totale Angst?!