
2 years ago
Next up
Hello, my dear guys.I'm sorry that I haven't posted sonic art for a long time (But I decided to draw it in a new style today, I hope you like it ^^
Sonic art in a new style (☞゚ヮ゚)☞
Привет всем ^^
Я решил сделать что-нибудь для своего друга, чтобы он был счастлив ^^
Извините за отравление.
Happy 35th birthday to the GOAT!! 🦔💙
Eng:hello everyone! I'm voicing an analog horror based on Sonic, I hope you like it)
Rus:всем привет! Я озвучиваю аналоговый хоррор по Сонику надеюсь вам понравится)
Hello everyone Do you know El diario oscuro deTails?So I drew some art.I will continue to draw characters from there in my own style.All bye
uh , happy birthday of 35th sonic!!! 🥺🥺🥺🥺
simple drawing yeah i know —
art Cream how do you?










0 comments