Next up
ХОБА!Крч мне нужны спрайты для дастбилифа и последнего коридора.Кто хочет мне помочь вот мой дискорд-профиль http://Mr.FunMan#9515.Спасибо!
P A I N
А вот и мое творение...Потом буду редактировать.
My "featured" art.
So
i may or may not make an full art of some person or i may just leave this like that-
Bandana Dee the Dream Friend
Have a good Boi
The whole squad is here!
Interested? Follow me!
I-Buki
Mio-Da!
Ibuki Mioda!
I mostly build 3D First Person Shooter game mechanics in Unity, and in this I'm just showing C4 mechanics I made for a little side project I am working on! :)










3 comments