Game
33 Lives
1 year ago

Yep




0 comments

Loading...

Next up

News in the article

Новости в артикле

Looks at a pile of dirt

"You we’re right, I’ll always be a villain..."

@LUKELCS

After a lot of time, I added a link to my account on itch.io

Animal enclosure

Загон для животных

So far, the game will only use English. I will try to add Russian in the next alpha.

== == ==

Пока что в игре будет только английский язык. Я постараюсь добавить русский уже в следующей альфе

Чуваки, кому подарить стикер "welcome to GJ"??

А, ну и ещё, данные слова уже не важны

Я просто сииииильно поторопился с выводами...

ENG:

We need to talk, guys.

RUS:

Нам нужно поговорить, ребят

Game plans in article

(always updated)