Loading...
104
3 years ago

Злобный смех




1 comment

Loading...

Next up

Вот такой мне офигенный косплей на Монику @VoidMan01 нарисовал! That's such an awesome cosplay for Monica @VoidMan01 drew for me!

Увидел пост @Goryaynov_Max и вот че нарисоваал

Moonzy X: Sweet Pain - Official Announcement

@MarSSha , @Magic_4df5 , @Lakia_Tyan , @GdeMoiPomidoR с 8 марта, девушки!

Концептуальные эскизы для моих будущих серьёзных злодейских проектов.

Пока Войд делает Джолт Арку, я делаю Лунтик X Расцвет Преступности.

Я СОЗДАЛ ВТОРОЕ СООБЩЕСТВО!

Just as Pecaminosa's musicians #improvise this rendition of #LittleSunflower 🌻, so do we improvise with this post you're reading. 😂

What's coming out of your own improvs? 🤔

#Pecaminosa | #IndieDev | #OST | #Jazz

Did you know that today is #InternationalJazzDay? 🎷😎

No? 😯 Well, we couldn't pass up this date!

And what better to celebrate this day than #Pecaminosa #OST? 🎷

Let us know what you think about it and have a great weekend!