
MadnessMax1098 @MadnessMax1098
Joined about 2 years ago
DevHe / Him
Hello, I sincerely apologize. I realized why my games werent getting that recognization, you cant even run them at all, i runned it and its only a .exe aplication. im still trying to figure it out, all my games, deleted. If anyone has tips inform me, now.
New Information! На данный момент я доделываю систему инвентаря, но также проблема в том, что я примерно месяц не буду выкладывать посты по поводу игры из-за ОГЭ. Но где-то в Июле буду продолжать работать над ней.

Loading...ПОХДРОВЛЯЮ ВСЕХ С ППДЛ(Праздник Первого Дня Лета)!
(если чо видео сам делал)

Good night chat :3









