hi, I'm madnessmax1098! I'm a game dev and a Youtuber and other stuff.

Hello, I sincerely apologize. I realized why my games werent getting that recognization, you cant even run them at all, i runned it and its only a .exe aplication. im still trying to figure it out, all my games, deleted. If anyone has tips inform me, now.

New Information! На данный момент я доделываю систему инвентаря, но также проблема в том, что я примерно месяц не буду выкладывать посты по поводу игры из-за ОГЭ. Но где-то в Июле буду продолжать работать над ней.

Loading...

ПОХДРОВЛЯЮ ВСЕХ С ППДЛ(Праздник Первого Дня Лета)!

(если чо видео сам делал)

New Doot resign.

Good night chat :3