
O GATO @Meowthofthewind64
Joined almost 4 years ago
DevHe / Him

Evil Hexa
(My inernet is bad so I had to snip it instead of selecting it normally)

🇷🇺 Кто куда а я в это лето собираюсь полететь в Египет
🇺🇸 I'm going to fly to Egypt this summer.
🇧🇷: Mês que vem eu vou para Alemanha pra ver uma última minha Bisavó de lá.
🇺🇸: Next month I'm going to Germany to see one last of my great-grandmothers who lives there.


Снова Хакурей мико, но с другим нарядом. Я эту хтонию на гохее из 20тки называю ЯминоЯнь



