OFLAI @OFLAI
Joined about 1 year ago
GMRHe / Him
Hi! I will start making new update for my game Survive the night on August 6 +- 4.0.0 will be
Привет! Я начну делать новое обновление для своей игры Survive the night 6 августа +- 4.0.0 будет

Hi everyone. I'm starting to learn the new Godot engine. I hope to master it soon and be able to make games
=============
Всем привет. Начинаю осваивать новый движок Godot. Надеюсь, скоро освою его и смогу делать игры.
1
1
Loading...Hi everyone, a big update for my game "Survive The Night" is out! Here is the link:



