Здравствуйте, это я анимакордфнаф, я буду делать игры, если хотите, пожалуйста, напишите в аккаунт

okay... I soon Week Night at killer bean 2...

NOW GAME WAS OUT LET KILLER BEAN FANS PIAY IS MY GAME..

teasers 3

[now was in gamejolt].

teasers 2

[now was in gamejolt].

teasers 1

[now was in gamejolt].