Next up
:)
Простите что давно ничего не постил связанное с игрой FN:TRotGT, разработка идёт не волнуйтесь. Сегодня и в течении этой недели я и моя команда будем отвечать на ваши вопросы, пишите их в коментариях или на почту fan.game.studio[email protected]
Eng: Dear friends! How do you like our new posters? Русс: Дорогие друзья! Как вам нравятся наши новые плакаты?
A new kind of animatronics
?
How to dress the animatronics springlock (VHS Springlock)(New Version) Thx: @Sim_Naum ![]()
Haha. Hello dear visitors! Let's play a game. I'll show you some shots of the new diner while you're waiting for the old one to open. You have to guess what kind of place it is. By the way, do you know my name? Hahaha!
Eng: With love, FANGame Studio
Русс: С любовью FANGame Studio
.
Bunny #FNTRotGT











0 comments