Next up
Haha. Hello dear visitors! Let's play a game. I'll show you some shots of the new diner while you're waiting for the old one to open. You have to guess what kind of place it is. By the way, do you know my name? Hahaha!
Eng: Sorry for not posting anything related to the game FN:TRotGT for a long time, the development is ongoing, don't worry. Today and throughout this week, my team and I will be answering your questions, please write them in the comments or to the email!
Fredbear #FNTRotGT
Eng: With love, FANGame Studio
Русс: С любовью FANGame Studio
A new kind of animatronics
Eng: How do you like the idea of colored eyes?
Русс: Как вам идея с цветными глазами?
Bunny #FNTRotGT
.
New horror game
Простите что давно ничего не постил связанное с игрой FN:TRotGT, разработка идёт не волнуйтесь. Сегодня и в течении этой недели я и моя команда будем отвечать на ваши вопросы, пишите их в коментариях или на почту fan.game.studio[email protected]












0 comments