5 years ago

Есть проблема


Я не помню как экспортировать игры на андроид в кликтиме... Помогите пж



2 comments

Loading...

Next up

Я руку сломал)\

I broke my arm)

Ru-анонс игры

Eng-game announcement

Ждите завтра...........

RU:Мне было нечего делать ENG:I had nothing to do

P.S. Вот сайт https://www.newgrounds.com/portal/view/766958

Как вам новое оформление?

Smile! Here, take some happy pills! ✨💊 #Blender #3DModelling #3DArt Buy me a Ko-fi: https://ko-fi.com/barbarafb_

Updated the chest in the maze, adding sound, particles and better animation. But what's in the chest?

Just a Pico sprite

Why walk when you can jump?