Next up
Ждите завтра...........
RU:Мне было нечего делать ENG:I had nothing to do
P.S. Вот сайт https://www.newgrounds.com/portal/view/766958
Я руку сломал)\
I broke my arm)
Как вам новое оформление?
Ru-анонс игры
Eng-game announcement
This Satuday we invite to watch another #speedpainting of our artist Daniel Faiad.
How great is this scene of #Pecaminosa?
Sometimes the suction cup get sticky. Small animation I made in Blender after doing my tutorial on picking up/dropping objects in animations. Crate model by jQueary (https://sketchfab.com/3d-models/game-ready-sci-fi-crate-d98deca6…).
Finished work on the emotions of a new character for the tank universe
A Shiny Mega Gengar 🌟 For @ManutkArt ![]()
's #ThreeColorsChallenge!











0 comments