Game
The Joy of Creation: Reborn - 2D

5 years ago



2 comments

Loading...

Next up

Teaser of my new game is out! And yeah, the timing is no coincidence... cuz it’s my birthday today .w.

Вот и тизер моей новой игры! И, кстати, такая дата была выбрана не случайно, ибо у меня сегодня днюха .w.

https://youtu.be/Ya9rC4JLHUA

Update 1.2.0 will be released tomorrow

Завтра выйдет обновление 1.2.0

Welp... Now I have my own web-site xd

Maybe I'll update it later.. or not. Time will tell.. .v. https://drayntm.github.io/DraynsWorkshop/

in my opinion, it looks almost exactly like in FNAF SIMULATOR: ORIGINS

по моему, это выглядит почти так же, как и во FNAF SIMULATOR: ORIGINS

hi folks

Practising drawing some poses

1.1.0 UPDATE!

what's new?

New SnowFox's model

Read the article

New Thumbnail