Hey! I'm creating my first game ever on RPG Maker engine!
I'm from Poland, so my game will be in my language but you can check and like my game! DEMO version will be soon!
Next up
Nowe potwory które będą wgrane, jednak jeszcze nie wiem jak je nazwać, ale zapowiada się ciekawie!
Hejka! Właśnie wypuszczam kolejne zmiany!
-Bohaterowie przy rozmowie mają już twarze!
-Zmieniony kolor całego menu
-Nowe grafiki potworów (jeszcze nie wszystkie)
Demo już po tym weekendzie!
Jeszcze szybie pięć screenów, jak wygląda sam początek gry.
Praca nad grą w toku!
I'M LOSING IT
Przygotowuję teraz prawdziwe twarze postaci z anime, i wklejam je do gry. Na ten początek robię Akeno i Asię.
Te zdjęcia pojawią się w demówce!
CSMTOBER Day 2 - Asa/Yoru
This Satuday we invite to watch another #speedpainting of our artist Daniel Faiad.
How great is this scene of #Pecaminosa?
We are under attack!
Path of Kami: The Evolution of the Lore










0 comments