4 years ago
Аниме от плохо рисующего левши, сделанное мышкой для праворуких.
Next up
Reaper
I apologise to the whole community of OneShot
Тест эффекта шагов
Что-то фрики ах было хайповее, чем музыка
Inverted Castle
ㅤ
Castlevania Symphony Of The Night fanart
Официально: я больше не фрики.
Chopped "Field of Hopes and Dreams" and made a beat on top of it. I think it could be considered some type of hyperpop/glitchcore. Correct me if I'm wrong, though.
Для @Blaze-Games ![]()











2 comments