4 years ago

https://youtu.be/ic3jFFLUTm8

Аниме от плохо рисующего левши, сделанное мышкой для праворуких.


untitled
YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=ic3jFFLUTm8


2 comments

Loading...

Next up

https://www.youtube.com/watch?v=aFAXLt2znxc

Tried making metal for the first time

Reaper

I apologise to the whole community of OneShot

Тест эффекта шагов

Что-то фрики ах было хайповее, чем музыка

Inverted Castle

Castlevania Symphony Of The Night fanart

Официально: я больше не фрики.

Chopped "Field of Hopes and Dreams" and made a beat on top of it. I think it could be considered some type of hyperpop/glitchcore. Correct me if I'm wrong, though.

https://youtu.be/-LACdhkONSE

Recreated "Vs. Susie and Ralsei V2"