Next up
Reaper
Что-то фрики ах было хайповее, чем музыка
Для @Blaze-Games ![]()
I apologise to the whole community of OneShot
А вот и арт по Night Roof Run! Как вам?
Chopped "Field of Hopes and Dreams" and made a beat on top of it. I think it could be considered some type of hyperpop/glitchcore. Correct me if I'm wrong, though.
Ночь зовёт...
Арт по «Night Roof Run»
Кто не понял, мой предыдущий пост относится к этим двум. Я не зетник, лол











5 comments