Next up
Teaser_2
JAK TO JDE S RAŤAFÁKEM?
no, je to dávno, co jsem postnul poslední devlog.
Je to proto, že raťafák mě omrzel a tak si od něj dám měsíc pauzu
Mezitím, budu pracovat na nové hře.
ZATÍM ČUS A MĚJTE SE DOBŘE :)
Vy jste fakt skvělý!!!
I am sorry for being inactive, but coding ini system is not easy and it is sooo glitchy
mmm
Hra postupuje HODNĚ rychle!!
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO
začíná rework...
Grand reopening












2 comments