Game
Raťafák 2

2 years ago

TEASER_4ZMIZEL




8 comments

Loading...

Next up

Vy jste fakt skvělý!!!

Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO

Grand reopening

yo yo! I'm almost done with office gameplay

začíná rework...

new icon

Teaser_2

JAK TO JDE S RAŤAFÁKEM?

no, je to dávno, co jsem postnul poslední devlog.

Je to proto, že raťafák mě omrzel a tak si od něj dám měsíc pauzu

Mezitím, budu pracovat na nové hře.

ZATÍM ČUS A MĚJTE SE DOBŘE :)

Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)