
24
4 months ago
Next up
Киси писи под super mario 3
Привет, как дела у вас?
For Russ:
Она такая мили
ينيغنيغرسفنذقفثهاصغنيففغتيق
Updated Reference (& Lore) Sheet For North.
(Yes, I may have not mentioned her prototype— but her prototype is still canon.)
Пишите, ставить вместо Кеши или нет
(Late repost) for @NunNixie
И жалко!











0 comments