10 hours ago

Коротше кажучи, повертаюсь до розробки "Втечі з лабіринту Класика". Гра вийде одразу з усіма потрібними іграми і далі її оновлювати я не буду. Кажу одразу, деякий контент або частини я туди не всовував через особисті причини.

Прикріпляю меню вибору гри




0 comments

Loading...

Next up

Today I released my new game, it`s name is "Втеча з лабіринту" (Escape From the Maze). I released 1/8 chapter. I hope you will like this game.

Анонсую "Втечу з Потягу". Гра активно розробляється. Важить уже 7 мб (а це лише версія 0.3).

Єдине що можу показати, так це меню (так, було використано ШІ для створення фонового зображення, я цим не пишаюсь якщо що).

Реліз скоро

Hello everyone. Today I released two chapters (second and third) for the game, and I also made a roadmap for game

Що ж, сьогодні чекайте нову гру (цю я за 3-4 години зробив, сам в шоці, ну я ще вчора ремастер першої частини випустив, можете оцінити).

Chiaki Nanami!

Here's a peaceful little forest scene for this #screenshotsaturday, from the beginning of the game.

Have a good Boi

"Our work is never over" they said.

What you all think