Game
Stickman Adventure

9 months ago

Location E25O7 - Area 2


Почему такое странное название у локации?

Послушай, я так назвал, и оно так называется.

Почему я так это назвал тебя ебать не должно.

Я сам не ебу.

Если ебëт - я хз че советать.



1 comment

Loading...

Next up

This - is bullshit, turned to the animated bull shit.

И так, вот обложки игры.

Скоро буду рисовать.

This is... wait, i saw this somewhere...

What was your favorite demo from the June 2026 Steam Next Fest?

Update of my game/game engine!

Happy #WIPWednesday! Are you working on a game? Making some art? Practicing a song? Something else? Tell us in the comments!

So, right now i'm recoding (or remaking, whatever) the engine i had in my SFML version of TETROID.

Honsetly, it's kinda tuff, but since then i've lernt some C++ more, i think i can deal with that.

Too Many Games is this Friday! Be there or be Slime!

Happy Birthday, @-Virtual-Warrior- !!!