3 years ago

Mr. Glitch!




6 comments

Loading...

Next up

Man, Nubert's new haircut is pretty cool

Deltarune tomorrow

Я наконец-то сдал все свои экзамены, и теперь у меня есть дофига времени для своих игр, артов и т.д.

I have been too lazy to finish anything and I don’t post unfinished art. But I could if people would want me to. Also new character called Pix, she cute

[RUS ONLY]

Я создал свой тгк, хз зачем ._.

Но можете зайти если есть желание

https://t.me/+Ig8Wbf-2cMUwZDIy

sharg again ! !

[Spoiler warning :/]

Вновь нарисовал свою ОС в виде фурри

I drew my OC as a furry again

A commission for my friend

Kit Bodega