7 months ago

Рандомные рисовашки в скетчбуке потому что скучно эы

---

Random things in skethcbook because bored ao




0 comments

Loading...

Next up

сёдня наконец получил эту крутость (да еще и с подставкой на коробке)

теперь у меня их 2

===

finally got this cool ass thing today (and with cool ass box too)

now I have 2 of them

DELTARUNE

Заранее переделываю морфы для рп потом что да

===

Remaking morphs for my rp because yeah

Made a new thumbnail for @AULordII 's and @Short_Monqey 's 'Love Struck in the rain' about a week ago

-

Please follow the gamepage and the team, they're hype asf!!

https://gamejolt.com/games/love-struck-in-the-rain/556663

слушайте а этот стиль не дурный помоему

===

ykw this style doesn't look too bad

Cool Sans and Papyrus dance.

Made by @Goose_Team (TRIDOMINIUMOK)

что то намечается

===

Only Rus

я только что встретил челика в своём рп, он мне столько вещей рассказал, я уже радостный

===

I just met a guy in my rp game, and they said so much things to me, I'm happy

Decided to remake AND finish this doodle i made 3 years ago, look at him!

меллстрой помоги мне я простой русский кочегар

===

Only Rus