

* ребят , у меня тут рисуночек для @StefSGems
из его игры ' Как Лунтик Стал X ' , ну и тут конечно же два варианта / * guys , I have a drawing here for @StefSGems
from his game ' How Luntik Became X ' and then of course there are two options
Next up
* маловато буде , ну да ладно , живем - живем . Всех с Joltiday #JoltidayFave
* счастливого вам ЛГБТ месяца , ребзи ! ( не судите строго за арт , я не очень хорошо рисую ) / * happy pride month , guys ! ( don't judge me strictly for art , I'm not very good at drawing )
Runestones: from concept to in-game model🗿
Just a Pico sprite
What you all think
Strange Umbrella
A Shiny Mega Gengar 🌟 For @ManutkArt ![]()
's #ThreeColorsChallenge!
A house I've built a while ago. :)
It nicely separates the snowy biome from the grassy one.
It's built with painted Ebonstone.
Regional Bulbasaur. #Pokemon










1 comment