6 years ago
SANES or Sans?
Next up
Официально: я больше не фрики.
Chopped "Field of Hopes and Dreams" and made a beat on top of it. I think it could be considered some type of hyperpop/glitchcore. Correct me if I'm wrong, though.
Made a new thumbnail for @AULordII
's and @Short_Monqey
's 'Love Struck in the rain' about a week ago
-
Please follow the gamepage and the team, they're hype asf!!
https://gamejolt.com/games/love-struck-in-the-rain/556663
Кто не понял, мой предыдущий пост относится к этим двум. Я не зетник, лол
Что-то фрики ах было хайповее, чем музыка
Decided to remake AND finish this doodle i made 3 years ago, look at him!
Reaper












7 comments