Next up
Хто не знав, зараз я роблю свій українізатор на "Boris and the Dark Survival". Зараз він готовий на 15%.
Happy #WIPWednesday! Are you working on a game? Making some art? Practicing a song? Something else? Tell us in the comments!
Место где всё началось... #BENDY #BATDR #SATDR #SATDRFangame
What was your favorite demo from the June 2026 Steam Next Fest?
RUS: Новая фан-игра грядёт! Приготовься... #BENDY #BATDR #BendyFanGame
ENG: New fan game is coming! Get ready... #BENDY #BATDR #BendyFanGame
OLLIE AND BENDY!!
Wanted to draw these 2 fellas before the month ended since OOTIM was released this month last year!












0 comments