
128
10 months ago
Next up
Pac-Afton
So I'm going for a walk
Speedvolt Adventure DX , completed request from Twitter for @The_Speed_Guy1991
, I didn't know which style to use, that's why I came up with this idea.
Sorry for taking too long.
if Kit visited some asymmetrical Roblox game
As I promised, I made this guy and honestly I like the result. :^) (Bonus: here are some of my screenshots that I was very lucky with)
Ну эээ что скажу посты не было и артов не было и вообще я хотел нарисовать просто Дэна и всё простите за моего отсутствия я просто пересмотрел видео Декарта Лунтик Х потому что я люблю ностальгировать и всё
My new creation
I feel like I'm ready to draw it from the design...














3 comments