
Dmitriy(CatinSrofficial) @CatinSr2
Joined 2 months ago
GMRHe / Him
Eng/Англ: Hello. I'm CatinSr. And I like to draw and talk about something. I made the second account because something went wrong with my first account. But don't worry. I'll try to make something with this.
Рус/Rus: Привет. Я есть Котин Ст. И я люблю рисовать и болтать о чëм-либо. Я сделал второй аккаунт, ибо что-то не так пошло с моим первым аккаунтом. Но не волнуйтесь. Я постараюсь сделать что-нибудь с этим.

I like the first game about Sonic the hedgehog.
I like to collect the most useful thing that will help you in game.

That is the easiest art with Mr.Potatohead which I made.



