привет я владимир мне 8 лет я из Беларуси создаю игры (думаю размышляю) скоро тут будут игры для начала давайте знакомится всё подробное про мою демо игру вы можете найти на моём втором аватаре gamejolt

.

[PINNED]

ello, i’m flamo.

this is a post with my characters.

i sometimes draw but mostly fill up this space with shitposts.

i play asphalt legends, gd and sometimes roblox

feel free to request for art, i’ll act as quick as possible

enjoy ur stay

/

v1.0.1

v1.0.4