3 years ago

Багзи нарисован:)




1 comment

Loading...

Next up

Решил, тоже сюда кинуть мой пиксельный арт по Пушку

Перерисовал Пушка, решил опять поэксперементировать в асепрайте, в целом я доволен результатом

Yeah, I've been drawing it for a long time, but it was a very pleasant process, I love Fredbear from @Jacorn

(If everything is normal, then I'll draw Springbonny)

Старенький пиксельный арт по Нептуну, мне он не особо нравится, может быть я его перерисую в новом формате, тогда он станет намного лучше:)

Pixel Bondee:)

Урааа, новый рисунок по Редкону

Short intro of us 💕✌️

We're an eletro duo based in Seoul 🇰🇷 Heavily influenced by the 90s.

Our new album #Xennials is all about the nostalgia of that era 💽 CD listenin 📟 beeper beepin 💾 floppy disks floppin days 😎

Stream now! 🎧

https://open.spotify.com/album/3YwWhnHWVy5cA8XOpbaGRA?si=8E9awqU…

Just as Pecaminosa's musicians #improvise this rendition of #LittleSunflower 🌻, so do we improvise with this post you're reading. 😂

What's coming out of your own improvs? 🤔

#Pecaminosa | #IndieDev | #OST | #Jazz

This Satuday we invite to watch another #speedpainting of our artist Daniel Faiad.

How great is this scene of #Pecaminosa?

#ScreenShotSaturday | #IndieDev | #DigitalArt