3 years ago

Багзи нарисован:)




1 comment

Loading...

Next up

Решил, тоже сюда кинуть мой пиксельный арт по Пушку

Yeah, I've been drawing it for a long time, but it was a very pleasant process, I love Fredbear from @Jacorn

(If everything is normal, then I'll draw Springbonny)

Перерисовал Пушка, решил опять поэксперементировать в асепрайте, в целом я доволен результатом

Старенький пиксельный арт по Нептуну, мне он не особо нравится, может быть я его перерисую в новом формате, тогда он станет намного лучше:)

Урааа, новый рисунок по Редкону

Pixel Bondee:)

This Satuday we invite to watch another #speedpainting of our artist Daniel Faiad.

How great is this scene of #Pecaminosa?

#ScreenShotSaturday | #IndieDev | #DigitalArt

So

i may or may not make an full art of some person or i may just leave this like that-

Chiaki Nanami!