3 years ago

Перерисовал Пушка, решил опять поэксперементировать в асепрайте, в целом я доволен результатом




0 comments

Loading...

Next up

Урааа, новый рисунок по Редкону

Старенький пиксельный арт по Нептуну, мне он не особо нравится, может быть я его перерисую в новом формате, тогда он станет намного лучше:)

Багзи нарисован:)

Pixel Bondee:)

Yeah, I've been drawing it for a long time, but it was a very pleasant process, I love Fredbear from @Jacorn

(If everything is normal, then I'll draw Springbonny)

Решил, тоже сюда кинуть мой пиксельный арт по Пушку

Did you know that today is #InternationalJazzDay? 🎷😎

No? 😯 Well, we couldn't pass up this date!

And what better to celebrate this day than #Pecaminosa #OST? 🎷

Let us know what you think about it and have a great weekend!

Been working lately on lots of 'behind-the-scenes' boring stuff that no one really cares about, so here’s a guy playing the sax for some reason.

#screenshotsaturday

Enemies can also suddenly spawn through Realm Rifts. These Rift Spawns are going to be stronger than the ones wandering around. TBD on the enemies... #screenshotsaturday #godstear #madewithunity