Just a mockup, when I release the second demo, I'll redraw everything... or not.
Обычный мокап, когда выпущу вторую демку, я все перерисую... или нет.
Next up
[RUS ONLY]
⠀
Я создал свой тгк, хз зачем ._.
Но можете зайти если есть желание
Caramelldansen
[RUS] Вторая демка почти готова. Осталось добавить напоследок кое-что.
[ENG] The second demo is almost ready. There's just one last thing to add.
What was your favorite demo from the June 2026 Steam Next Fest?
Босс 3 уровня Boss of the 3rd stage
Happy #WIPWednesday! Are you working on a game? Making some art? Practicing a song? Something else? Tell us in the comments!
Я наконец-то сдал все свои экзамены, и теперь у меня есть дофига времени для своих игр, артов и т.д.
Игра не мертва The game is not dead
Too Many Games is this Friday! Be there or be Slime!
Deltarune tomorrow














1 comment