Next up
Ikona hry (měl bych ji předělat?)
Hmm
mmm
TEASER_4ZMIZEL
new icon
.HuG.
Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)
začíná rework...
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO
Ikona hry (měl bych ji předělat?)
Hmm
mmm
TEASER_4ZMIZEL
new icon
.HuG.
Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)
začíná rework...
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO
1 comment