Game
Raťafák 2




1 year ago

Hra postupuje HODNĚ rychle!!




1 comment

Loading...

Next up

začíná rework...

yo yo! I'm almost done with office gameplay

Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)

Grand reopening

JAK TO JDE S RAŤAFÁKEM?

no, je to dávno, co jsem postnul poslední devlog.

Je to proto, že raťafák mě omrzel a tak si od něj dám měsíc pauzu

Mezitím, budu pracovat na nové hře.

ZATÍM ČUS A MĚJTE SE DOBŘE :)

GrandReopening

Vy jste fakt skvělý!!!

Teaser_2

new icon