Next up
You ar crazyy! Love to u <3
mmm
TEASER_4ZMIZEL
Vy jste fakt skvělý!!!
Ikona hry (měl bych ji předělat?)
new icon
I am sorry for being inactive, but coding ini system is not easy and it is sooo glitchy
JAK TO JDE S RAŤAFÁKEM?
no, je to dávno, co jsem postnul poslední devlog.
Je to proto, že raťafák mě omrzel a tak si od něj dám měsíc pauzu
Mezitím, budu pracovat na nové hře.
ZATÍM ČUS A MĚJTE SE DOBŘE :)
začíná rework...
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO














1 comment