Game
Raťafák 2




1 year ago

Hra postupuje HODNĚ rychle!!




1 comment

Loading...

Next up

You ar crazyy! Love to u <3

TEASER_4ZMIZEL

Vy jste fakt skvělý!!!

Ikona hry (měl bych ji předělat?)

new icon

I am sorry for being inactive, but coding ini system is not easy and it is sooo glitchy

JAK TO JDE S RAŤAFÁKEM?

no, je to dávno, co jsem postnul poslední devlog.

Je to proto, že raťafák mě omrzel a tak si od něj dám měsíc pauzu

Mezitím, budu pracovat na nové hře.

ZATÍM ČUS A MĚJTE SE DOBŘE :)

začíná rework...

Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO