Next up
Ikona hry (měl bych ji předělat?)
Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)
začíná rework...
new icon
TEASER_4ZMIZEL
.HuG.
Grand reopening
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO
Hmm
Hra postupuje HODNĚ rychle!!
Ikona hry (měl bych ji předělat?)
Stará verze raťafáka. (je to celkem shit, ne?)
začíná rework...
new icon
TEASER_4ZMIZEL
.HuG.
Grand reopening
Teaser_3ZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLOZLO
Hmm
Hra postupuje HODNĚ rychle!!
2 comments